Будинок престарілих у Львові

Львів входить в список найбільш привабливих європейських міст, які примітні своєю архітектурою, інфраструктурою і багатою історією. Місто органічно поєднує в собі минуле і сьогодення. Говорячи про переваги цього міста не можна не згадати про розвинену систему охорони здоров’я і системі допомоги людям похило вікової групи, незалежно від стану здоров’я.

Пансіонний догляд за людьми похилого віку має ряд переваг, які відсутні в умовах домашньої обстановки.

Переваги пансіонату для літніх людей

Будинок пристарілих у Львові

Догляд за людьми похилого віку в умовах пансіонату має ряд незаперечних переваг, серед яких можна виділити:

 • Наявність сучасної техніки, яка підтримує оптимальні кліматичні умови в приміщенні пансіонату.
 • Професійний медичний догляд за людьми похилого віку. Співробітники пансіонату уважно стежать за дотриманням графіка прийому лікарських препаратів, а також контролюють дотримання рекомендацій. Набір лікарських засобів для кожної літньої людини зберігається в безпечному місці, доступному тільки для співробітників приватного будинку престарілих.
 • Еталонне дотримання гігієнічних норм. Кімнати, в яких проживають люди похилого віку, регулярно обслуговуються у відповідності зі стандартами гігієни. Гігієнічний план включає регулярну зміну постільної білизни, вологу обробку покриття для підлоги і твердих поверхонь, а також повітря від частинок пилу і інших речовин, які можуть є алергенами.
 • Повноцінне харчування. Сучасний будинок для престарілих людей у Львові надає п’ятиразове харчування, складене з урахуванням вікових потреб літніх людей. Кожна страва легко засвоюється організмом, і допомагає заповнити добову норму вітамінів мікроелементів і інших біологічно значущих речовин.
 • Формування плану корисної фізичного навантаження. Організм вікового людини не потребує надмірних навантаженнях, але і гіподинамія не відбивається сприятливо на здоров’я і загальному самопочутті. Співробітники будинка престарілих у Львові складають план для кожної людини, з урахуванням загального стану і наявності хронічних захворювань.
 • Розташування в зоні зі сприятливою екологією. Поблизу розташування пансіонату відсутні великі і дрібні промислові об’єкти, траси, сміттєві полігони, і інші витрати цивілізації.

Крім того, в умовах пансіонату створена сприятлива психологічна обстановка, яка дозволяє літнім людям відчувати себе як вдома. До організації дозвілля літніх людей підходять максимально відповідально, створюються розважальні секції, формується графік активного відпочинку.

Безкоштовна консультація спеціаліста

Наші консультанти допоможуть вам у виборі Пансіонату,
та дадуть відповідь на всі Віші запитання.

ДЗВОНІТЬ  📞 +38 (095) 660-10-25 

Чому пансіонат для людей похилого віку це правильне рішення?

будинок для престарілих

Незважаючи на прагнення допомогти літній родичу, жодна людина не може об’єднати в собі обов’язки фізіотерапевта, психолога, дієтолога, лікаря і медсестри. Ці обов’язки повинні бути розподілені між людьми з відповідною кваліфікацією. Крім того, трудова зайнятість в більшості випадків не дозволяє приділяти належну увагу людям похилого віку. У країнах західного світу дуже розвинена система пансіонатів для людей похилого віку, щодня потребують кваліфікованого догляду та уваги.

На сьогоднішній день великі міста України перейняли досвід створення подібних установ, і прикладом тому є приватний будинок престарілих, розташований у Львові. Співробітники установи не обмежують свободу відвідування родичів. Крім того, є можливість забирати близької людини додому під час свят або в рамках перебування в колі сім’ї. Фахівці пансіонату підтримують цілодобовий зв’язок з родичами похилого віку в телефонному режимі.

Незважаючи на те, що приватний будинок по догляду за людьми похилого віку відповідає європейським стандартам якості і безпеки, ціна послуг відрізняється демократичністю.

Чому слід вибрати будинок престарілих у Львові

При необхідності скористатися послугами будинку приватного геріатричного пансіонату, необхідно звернути увагу на такий важливий критерій, як список патологій, з якими можуть працювати фахівці приватного пансіонату.

Перелік захворювань, з якими працюють фахівці установи, має широкий діапазон. Приватний будинок престарілих у Львові для людей похилого віку, надає допомогу при таких захворюваннях, як хвороба Альцгеймера, цукровий діабет 1 і 2 типів, хвороба Паркінсона, вікова деменція, подагра, артрит. Також, фахівці мають досвід роботи з пацієнтами, що перенесли інфаркт міокарда, інсульт, травми. Особливий підхід для людей з діагностованими онкологічними захворюваннями. Також, професійна допомога надається віковим постояльцям з обмеженими фізичними можливостями, включаючи слухові і зорові порушення, повний або частковий параліч, когнітивні розлади та розлади пам’яті.

Які послуги надає будинок для престарілих

Приватний геріатричний пансіонат надає ряд таких кваліфікованих послуг:

Послуги, що надаються будинком престарілих «Едем» Львів

 1. Комплексний догляд за постояльцями похилого віку.
 2. Забезпечення догляду хворим людям.
 3. Допомога кваліфікованої доглядальниці.
 4. Динамічне спостереження за станом здоров’я.
 5. Послуги хоспісу для літніх пацієнтів, які отримують паліативну терапію.

Крім того, кожне приміщення, в якому проживають люди похилого віку, оснащена спеціальною кнопкою, що дозволяє негайно викликати медсестру або доглядальницю для надання допомоги.

Безкоштовна консультація спеціаліста

Наші консультанти допоможуть вам у виборі Пансіонату,
та дадуть відповідь на всі Віші запитання.

ДЗВОНІТЬ  📞 +38 (095) 660-10-25 

Чи можна посилити літнього родича в приватний пансіонат без його згоди?

Приватна установа може прийняти похилого постояльця в тому випадку, якщо він не може самостійно приймати адекватні рішення в силу розвитку деменції (старечого недоумства), а також при неможливості родичів забезпечувати належний догляд за престарілим людиною. Для підтвердження психологічних або психічних порушень необхідно офіційний висновок медичної комісії.

Від чого залежить вартість проживання в приватному пансіонаті у Львові

Ціна на послуги, що надаються в приватному будинку для літніх людей у ​​Львові, формується з таких критеріїв:

Критерії, які впливають на остаточну вартість перебування в будинку для літніх людей

 • Необхідність в проведення реабілітації при перенесеному інфаркті міокарда або інсульті.
 • Діагноз пацієнта. Обсяг послуг, що надаються залежить від характеру основного та наявності додаткових захворювань (когнітивні розлади, деменція).
 • Чи існує потреба в складанні індивідуального раціону для постояльця, так як деякі захворювання передбачають особливий харчової режим. До таких захворювань відноситься цукровий діабет та інші порушення метаболізму.
 • Необхідність в послугах доглядальниці для лежачих постояльців. Тариф на послуги розраховується індивідуально, в залежності від ваги пацієнта, його потреб, необхідного досвіду і навичок доглядальниці.
 • З урахуванням кожного критерію формується точна вартість місячного утримання людини в умовах приватного будинку престарілих.

Догляд за літніми постояльцями, включає професійне медичне обслуговування, допомога у виконанні гігієнічних процедур, відновлення після перенесених і травм і хвороб (відновлення когнітивних функцій, масаж, гімнастика). Також, кожному гостю виявляється професійна психологічна допомога, яка дозволяє прискорити адаптацію до нових умов життєдіяльності і позбутися від психологічного дискомфорту, пов’язаного зі зміною обстановки.
Кожен постоялець не випадає із соціуму, і в зв’язку з цим не втрачає навички взаємодії з оточуючими людьми, не відчуває самотність, і не наражається на ризик розвитку депресії.

Пріоритетом приватного установи для літніх у Львові, є забезпечення належного догляду за людьми, які в силу вікових змін не можуть самостійно компенсувати свої потреби. Якість послуг допомагає максимально продовжити життя літньої людини і поліпшити її якість.

Всі співробітники пансіонату проявляють увагу, турботу і терпіння до кожного постояльця, незалежно від особливостей його характеру і тяжкості загального стану. Важливо пам’ятати, що навіть доглядальниця з багаторічним практичним досвідом і професійними навичками не здатна забезпечити догляд за престарілим родичем, на відміну від команди професіоналів.

Безкоштовна консультація спеціаліста

Наші консультанти допоможуть вам у виборі Пансіонату,
та дадуть відповідь на всі Віші запитання.

ДЗВОНІТЬ  📞 +38 (095) 660-10-25