Дім престарілих Львів — Будинок пансіонат «Едем» — Ціни

Приватний пансіонат для літніх людей "Едем" в м.Львів,
запрошуємо до нас на екскурсію!

тел.: +38 (068) 835-10-57 або +38 (095) 660-10-25

Львів входить в список найбільш привабливих європейських міст, які примітні своєю архітектурою, інфраструктурою і багатою історією. Місто органічно поєднує в собі минуле і сьогодення. Говорячи про переваги цього міста не можна не згадати про розвинену систему охорони здоров'я і системі допомоги людям похило вікової групи, незалежно від стану здоров'я.

Приватний пансіонат який доглядає за людьми похилого віку має ряд переваг, які відсутні в умовах домашньої обстановки.

Переваги пансіонату для літніх людей у Львові

Безкоштовна консультація спеціаліста

Допоможемо вам вибрати Пансіонат,
та дати відповідь на всі запитання.

 📞 +38 (068) 835-10-57

Крім того, в умовах пансіонату створена сприятлива психологічна обстановка, яка дозволяє літнім людям відчувати себе ліпше ніж вдома. До організації дозвілля літніх людей підходять максимально відповідально, створюються розважальні секції, формується графік активного відпочинку.

Чому саме приватний дім для престарілих?

Незважаючи на прагнення допомогти літнім, жодна людина не може об'єднати в собі обов'язки фізіотерапевта, психолога, дієтолога, лікаря і медсестри. Ці обов'язки повинні бути розподілені між людьми з відповідною кваліфікацією.

Крім того, трудова зайнятість в більшості випадків не дозволяє приділяти належну увагу людям похилого віку. У країнах західного світу дуже розвинена система пансіонатів для людей похилого віку, щодня потребують кваліфікованого догляду та уваги.

На сьогоднішній день великі міста України перейняли досвід створення подібних установ, і прикладом тому є приватний дім престарілих, розташований у місті Львів. Співробітники установи не обмежують свободу відвідування родичів.

Фахівці пансіонату підтримують цілодобовий зв'язок з родичами похилого віку в телефонному режимі.

Незважаючи на те, що приватний дім по догляду за людьми похилого віку відповідає європейським стандартам якості і безпеки, ціна послуг відрізняється демократичністю.

Чому слід вибрати дім престарілих у Львові ЕДЕМ?

При необхідності скористатися послугами будинку приватного геріатричного пансіонату, необхідно звернути увагу на такий важливий критерій, як список патологій, з якими можуть працювати фахівці приватного пансіонату.

Перелік захворювань, з якими працюють фахівці установи, має широкий діапазон. Приватний дім престарілих у Львові для людей похилого віку, надає допомогу при таких захворюваннях, як хвороба:

 • Альцгеймера;
 • Цукровий діабет 1 і 2 типів;
 • Хвороба Паркінсона;
 • Вікова деменція;
 • Подагра;
 • Артрит.

Також, фахівці мають досвід роботи з пацієнтами, що перенесли інфаркт міокарда, інсульт, травми. Особливий підхід для людей з діагностованими онкологічними захворюваннями. Також, професійна допомога надається віковим постояльцям з обмеженими фізичними можливостями, включаючи слухові і зорові порушення, повний або частковий параліч, когнітивні розлади та розлади пам'яті.

Які послуги надає дім престарілих?

Послуги, що надаються будинком престарілих "Едем" Львів

 1. Комплексний догляд за постояльцями похилого віку.
 2. Забезпечення догляду хворим людям.
 3. Допомога кваліфікованої доглядальниці.
 4. Динамічне спостереження за станом здоров'я.
 5. Послуги хоспісу для літніх пацієнтів, які отримують паліативну терапію.

Чи можна посилити літнього родича в приватний пансіонат без його згоди?

Приватна установа може прийняти похилого постояльця в тому випадку, якщо він не може самостійно приймати адекватні рішення в силу розвитку деменції (старечого недоумства), а також при неможливості родичів забезпечувати належний догляд за престарілим людиною. Для підтвердження психологічних або психічних порушень необхідно офіційний висновок медичної комісії.

Від чого залежить вартість проживання в приватному пансіонаті у Львові

Ціна на послуги, що надаються в приватному будинку для літніх людей у ​​Львові, формується з таких критеріїв:

Дім престарілих Львів ціни

Стан пацієнта / Умови проживання *Стандарт
Самостійні, здатні до самообслуговуванняот 7999 грн
Потребують сторонньої допомогиот 8999 грн
Лежачі та тяжкохворіот 9999 грн

Догляд за літніми людьми, включає професійне обслуговування, допомога у виконанні гігієнічних процедур, відновлення після перенесених і травм і хвороб (відновлення когнітивних функцій, масаж, гімнастика). Також, кожному гостю виявляється професійна психологічна допомога, яка дозволяє прискорити адаптацію до нових умов життєдіяльності і позбутися від психологічного дискомфорту, пов'язаного зі зміною обстановки.

Кожена людина не випадає із соціуму, і в зв'язку з цим не втрачає навички взаємодії з оточуючими людьми, не відчуває самотність, і не наражається на ризик розвитку депресії.

Пріоритетом приватного установи для літніх у Львові, є забезпечення належного догляду за людьми, які в силу вікових змін не можуть самостійно компенсувати свої потреби. Якість послуг допомагає максимально продовжити життя літньої людини і поліпшити її якість.

Всі співробітники пансіонату проявляють увагу, турботу і терпіння до кожного постояльця, незалежно від особливостей його характеру і тяжкості загального стану. Важливо пам'ятати, що навіть доглядальниця з багаторічним практичним досвідом і професійними навичками не здатна забезпечити догляд за престарілим родичем, на відміну від команди професіоналів.

Найчастіші запитання

Яка ціна проживання?

Наш дім престарілих в м. Львів надає гарні цілодобові послуги по доглду за літніми льдьми, та має невисокі ціни! Ціна в будинку престарілих "Едем" від 7999грн. в залежності від стану літньої людину та умов кімнати.

Кількість людей в кімнаті?

В пансіонаті "Едем" є люксова кімната для 1-ї людини. Також є кімнати від 3-х до 7-ми людей.

Необхідні документи при заселенні

Паспорт пацієнта (+ копії); Ідентифікаційний код; Флюорографія або рентген легень; Медична книжка; Експрес тест на COVID19.

Безкоштовна консультація спеціаліста

Допоможемо вам вибрати Пансіонат,
та дати відповідь на всі запитання.

 📞 +38 (068) 835-10-57

5/5 - (19 голосов)